2013 m. gegužės 22 d., trečiadienis

DOVANĖLĖ TĖČIUI / FATHER'S DAY PRESENT

      Pirmasis birželio sekmadienis - Tėvo diena! 
      Ko gera, ši šventė kur kas rečiau švenčiama šeimose nei Motinos diena... Galbūt dėl to, kad šventės laikomos sentimentaliu dalyku, o vyrai nuo mažens mokomi, kad tikram vyrui sentimentalumas turi būti svetimas. Bet vyrai, kaip ir moterys, nori dėmesio, padėkos, tad tikrai nudžiugtų sulaukę nedidelės dovanėlės ar tiesiog sveikinimo nuo savo vaikų ir žmonų. O jei dovanėlė pagaminta pačių artimiausiųjų rankomis...
      Šiandien dalinamės su Jumis ne daug kainuojančia, tačiau labai originalia dovanėle Tėčiams, kurią nesunkiai gali pasigaminti kiekvienas iš Jūsų:


     Į vieną stiklinį buteliuką pridėjome riešutų, į antrąjį - saulėgrąžų, o trečiąjį užpildėme M&M saldainiukais... Prie kiekvieno buteliuko pridėjome naudojimo instrukciją: kaip, kada ir su kuo suvartoti buteliuke esantį turinį.


Šios idėjos įgyvendinimui prireikė:
  •  kartotinės dėželės,
  • nedidelių stiklinių buteliukų,
  • senų laikraščių ir spalvotų popieriaus lapų,
  • spausdintuvo, žirklių ir klijų,
  • dekoratyvinės juostelės etikėtėms pririšti,
  • riešutų, saulėgrąžų, saldainių.

     Kartoninę dėžutę apklijavome senais laikraščiais, atspausdinome etiketes dėžutei ir buteliukams, viską priklijavome į tam skirtas vietas ir buteliukus užpildėme skirtingu, bet labai niam niam turiniu!    Štai ir viskas!
    Paprasta ir netikėtai originali dovanėlė, kurią gavęs nudžiugtų kiekvienas tėtis.
    Dėl to tikrai verta pasistengti!

2 komentarai: