2013 m. gegužės 13 d., pirmadienis

VESTUVINIS ATVIRUKAS - MINI ALBUMAS / WEDDING GREETING CARD - MINI ALBUM

     Saulėtas, šiltas ir jaukus...
     Skubame šiuo jausmų valsą grojančiu vestuviniu atviruku - mini albumu pasidalinti su Jumis !
  

     Pavasarinėms vestuvėms - švelnių pastelinių tonų gėlių žiedais nusagstytas atvirukas, puoštas ne tik rankų darbo tekstilinėmis, molinėmis bei popierinėmis gėlėmis, bet ir dekoruotas medinėmis širdelėmis - Jaunųjų inicialais, nėriniais bei šilkiniais kaspinais. Pavartykime atviruką kartu!

      Pirmame atviruko puslapyje subtiliai įamžinta sutuoktuvių data, antrame -vieta asmeniniam sveikinimui:


    Atvertę dar vieną atviruko puslapį, išvysite vokelį piniginei dovanai, puoštą drobine gėle ir vietą pagrindiniam sveikinimui, perrištą širdelėmis puošta šilkine juostele.


     Tai štai kaip atrodė visi vidiniai atviruko puslapiai:


     Sveikinimo vokelis dekoruotas kirstais drugeliais, o paskutinis puslapis - iškiliu tekstu su širdele:     Vokelyje patalpinta sveikinimo kortelė, dekoruota rankų darbo molinėmis širdelėmis, šilko kaspinu bei įvairiomis popierinėmis bei tekstilinėmis detalėmis:


     Vokelis:


     Kortelės priekyje atspindėtas palinkėjimas Jauniesiems "Ilgai ir laimingai"... :


     Kortelės nugarėlė:


     Na, ir galiausiai... Štai kaip atrodo visas prabangus vestuvinis atvirukas - mini albumas:


     Atviruko gamybai buvo naudojamas itin puošnus ir rankomis reljefuotas pastelinių spalvų popierius bei įvairios prabangios rankų darbo popierinės, tekstilinės, medinės, molinės detalės. Daugiau atviruko nuotraukų rasite mūsų Facebook paskyroje.

     Tikimės, jog ir Jums patiko šis prabangus vestuvinis atvirukas - mini albumas. Na, o jeigu ir Jūs ieškote kažko panašaus artėjančios šventės proga, būtinai susisiekite su mumis!

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą