2013 m. spalio 21 d., pirmadienis

DEIMANTINĖMS VESTUVĖMS / DIAMOND WEDDING ANNIVERSARY GREETING CARD

Ši laimė aplanko tik tuos, kur gyvenime buvo kartu.
Už negandų kančią, už begalę vargo
Lemtis dovanojo Jums meilę vaikų.

Deimantinėm karūnom mes Judu papuošim - 
Karališką šventę dangus vainikuos - 
Tenuskamba džiaugsmas bažnyčių varpuos!


        Įspūdingos sukakties proga norėjosi sukurti kažką itin gražaus, subtiliai prabangaus ir jaukaus... Ar mums tai pavyko - įvertinkite Jūs.

        

       Norimam rezultatui pasiekti, pasirinktos šviesios pastelinės spalvos. Viršelį papuošė popierinės bei medžiaginės gėlės, nėriniai ir medinės detalės tapo gražia atsvara spindintiems deimančiukams. Margaspalvis drugelis, nutūpęs ant atviruko, sukūrė lengvumo pojūtį.


      Viršelis kitu kampu :)

      O dabar - trumpa ekskursija po atviruko - mini albumo vidinius puslapius. Įžanginis sveikinimas, inicialai medinėse širdelėse, trumpos sentencijos ir kišenėlė dar vienam sveikinimui...


       Atvertę dar vieną puslapį, rasite ne tik erdvų plotą sveikinimui, užrašytam Jūsų pačių ranka, bet ir mažytį vokelį su "galingu" turiniu, perrištą auksiniu šilkiniu kaspinėliu. Sutikite - patys didžiausi dalykai slepiasi mažyčiuose vokeliuose :)!        Štai kaip atrodo visos atviruko - mini albumo detalės:


       Dabar galite įvertinti!
       Patiko? 
       Na, o jeigu ir Jūs ieškote kitokio, neįprasto rankų darbo atviruko artėjančios šventės proga - kreipkitės į mus. Būtinai įgyvendinsime Jūsų pageidavimus!

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą