2014 m. rugsėjo 24 d., trečiadienis

VESTUVINIS ATVIRUKAS E+T / WEDDING GREETING CARD


 Prabangus, saulėtas, šiltas ir jaukus...
Skirtas tik jiems - Editai ir Tomui...

  

     Atviruko viršelis gausiai dekoruotas rankų darbo popierinėmis gėlėmis, medinėmis detalėmis, nėriniais bei šilko kaspinais...
     Gėlytės, kurių krašteliai buvo papuošti aukso dulkėmis, atrodo itin prabangiai...

     
     Medinėse širdelėse "nutūpė" balandėlių inicialai: E ir T raidelės. Širdeles apjungė medinis rėmelis, niekuomet neleisiantis širdelėms atsiskirti vienai nuo kitos :)


     Nėriniai bei šilkiniai kaspinėliai kuria jaukumo ir artumo įspūdį, o auksiniu siūlu dekoruotas atviruko kraštelis neleidžia pamiršti, jog atvirukas yra skiriamas ypatingos šventės proga...     Verta pasižvalgyti po atviruko vidinius puslapius, kurie taip pat yra labai gražūs ir dekoruoti Jaunųjų asmeninėmis detalėmis...     Pirmasis puslapis dekoruotas širdele, kurioje atsispindi vestuvių puotos data, antrasis - Jaunųjų vardais bei vieta sveikinimo tekstui.    Trečiajame puslapyje atkartojamas ankstesnių puslapių dekoras, o paskutiniajame puslapyje pridėtas vokelis, perrištas šilkiniu kaspinėliu bei prasminga sentencija, dekoruota medine širdele.


     Ir visą šį grožį sukūrė:        O jeigu ir Jūs ieškote atviruko artėjančios šventės proga, būtinai susisiekite su mumis!
        Iki greito! 

2 komentarai:

  1. This is so beautiful! I hope the bride and groom enjoy it!

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. Thank's for Your comment. I really apreciate this :)

      Panaikinti